Podniesienie ceny energii i zmiana umowy w firmie Audax

Jeżeli zastanawiasz się skąd wzięły się podwyżki prądu to spójrz na wykres przedstawiający giełdowe notowania cen energii elektrycznej na tge.pl 

Z drugiej strony czy to daje prawo sprzedawcy do podniesienia stawek bez konsekwencji i zmuszenie odbiorcy do płacenia więcej? Otóż nie!

Jeśli właśnie otrzymałeś pismo o podwyższeniu cen przez firmę Audax i nie wiesz co zrobić, podpowiemy Ci w trzech łatwych krokach jak sobie z tym poradzić, ponieważ możesz mieć ofertę nawet kilkadziesiąt procent niższą.

Co w takiej sytuacji?

  1. Najszybszą a przy tym najbezpieczniejszą opcją jest skontaktowanie się  z Instytutem Rozwoju Energetyki, jesteśmy niezależnym wsparciem dla Twojego biznesu. Wyślij nam maila [email protected] załączając ostatnią fakturą za energię, w treści możesz dopisać na jaki okres czasu interesuję Cię umowa i jakie masz szacunkowe zużycie roczne a my wykonamy pierwsze bezpłatne rozeznanie rynku energetycznego i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie.
  2. Po zdecydowaniu o zabezpieczeniu stawki z innym sprzedawcą energii, masz prawo wypowiedzieć umowę z Audax z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia do 21.10.2022r, lub według pisma, które otrzymałeś.
  3. Umowę zawierasz bezpośrednio z wygraną firmą z naszego rozeznania rynku, z najlepszą stawką i warunkami. Ofertę oraz wszelkie dokumenty są podpisywane zdalnie za pomocą maila i numeru telefonu.

Zadbaj o energię, zadbaj o siebie. 

Przewiń do góry
Call Now Button