Przyciągaj korzyści dzięki instalacji fotowoltaicznej

Dlaczego to właśnie pracownicy IRE powinni założyć w Twojej firmie instalację fotowoltaiczną? Ponieważ systemy fotowoltaiczne montujemy od lat. W ramach oferowanych przez nas usług jedna z 75 ekip monterskich podzieli się doświadczeniem uzyskanym podczas 20 000 realizacji. Razem z nami szybko i bezpiecznie uruchomisz swoją własną, prywatną elektrownię solarną. Tysiące klientów oszczędza dzięki nam setki złotych rocznie. Możesz do nich dołączyć.

Współpracując z IRE, zyskujesz:

  • instalację fotowoltaiczną założoną przez profesjonalistów;
  • opiekę fachowców podczas całego procesu wyboru, montażu i konserwacji instalacji;
  • bezpieczeństwo prac montażowych;
  • gwarancję jakości.

Instalacje fotowoltaiczne - doradztwo i pomoc w zasięgu ręki

Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych świadczymy drogą elektroniczną (e-maile, wideokonferencje) lub podczas spotkań z klientem. Ze względu na obostrzenia sanitarne zachowujemy wówczas wszelkie środki bezpieczeństwa.

Montaż fotowoltaiki – znamy się na rzeczy

Nasze systemy fotowoltaiczne to wszystkim jakość wykonania i pewność bezpieczeństwa elementów. Każdy z nich otrzymuje od nas minimum 25 lat gwarancji na sprawność modułów. Jesteśmy dużą, szanującą się firmą. Chcemy być na rynku nie tylko okazjonalnie, dlatego pracę, którą wykonujemy, traktujemy jak inwestycję w nasz wizerunek. Jesteśmy pewni, że po dekadach będziemy z niej tak samo zadowoleni, jak jesteśmy teraz.

Specjalizujemy się w zakresie wyboru i instalacji systemów fotowoltaicznych. Współpracujemy z największymi firmami wykonującymi fotowoltaikę. Tworzymy wycenę dla wielu miejsc na świecie. Doradzamy i analizujemy oferty, biorąc pod uwagę czynniki ekonomiczne, geograficzne, budowlane, energetyczne i wiele innych.

Instalacje systemów fotowoltaicznych rozpoczynamy od doboru odpowiednich modułów, systemu montażowego oraz zespołu, który ją przeprowadzi. Optymalizujemy kąty nachylenia oraz kolację modułów. Chcemy, by mimo uniwersalności fotowoltaiki, każdy system był jak najlepiej dostosowany do oczekiwań i potrzeb klienta.

Zanim wybraliśmy firmy, z którymi będziemy współpracować, bardzo długo analizowaliśmy rynek dostawców paneli monterów, architektów. Nawiązujemy kontakt jedynie z tymi, którzy chcą współpracować z klientem, podzielając nasze wartości: profesjonalizm, bezpieczeństwo, precyzję działania.

Instalacja fotowoltaiczna – zapewniamy doradztwo w zakresie dotacji

Każda osoba fizyczna, która zainwestuje w instalację fotowoltaiczną, otrzyma dotację 5000 zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Dzięki uldze podatkowej małżonkowie mogą w ciągu kilku lat mogą odliczyć od podatku ponad 100 tys. zł 

Pomożemy Ci otrzymać wsparcie – dofinansowanie na fotowoltaikę

Chcesz otrzymać dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną lub szukasz doradztwa w zakresie fotowoltaiki? Nasz zespół ekspertów szczegółowo i w przystępny sposób wyjaśni Ci, w jakich etapach przebiega proces starania się o dofinansowanie na fotowoltaikę. Pracownicy IRE spotkają się z Tobą i biorąc pod uwagę Twoje wymagania oraz potrzeby przygotują plan starania się o dotację.

Już tylko kilka kroków dzieli Cię od czerpania darmowej energii ze słońca. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci tanio i bezpiecznie założyć instalację fotowoltaiczną w Twoim domu.

Przewiń do góry
Call Now Button