Fotowoltaika

Prąd za darmo na wyciągnięcie ręki

Wybór odpowiedniego działania pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoim bezpieczeństwem energetycznym. Zmniejszonymi opłatami za energię elektryczną dla swojej firmy zapewnisz jej stabilizację finansową i ochronisz ją przed zbędnymi kosztami.

Darmowy prąd ze słońca

Przyciągaj korzyści dzięki fotowoltaice

Od lat montujemy systemy fotowoltaiczne. W ramach oferowanych przez nas usług jedna z 75 ekip monterskich podzieli się doświadczeniem uzyskanym podczas 20 000 realizacji. Razem z nami szybko i bezpiecznie uruchomisz swoją własną, prywatną elektrownię solarną. Tysiące klientów oszczędza dzięki nam setki złotych rocznie. Możesz do nich dołączyć.

Pomożemy Ci otrzymać wsparcie

Odbierz dotację na instalację fotowoltaiczną

Każda osoba fizyczna, która zainwestuje w instalację fotowoltaiczną, otrzyma dotację 5000 zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Dzięki uldze podatkowej małżonkowie mogą w ciągu kilku lat mogą odliczyć od podatku ponad 100 tys. zł .
Kompleksowe podejście

Energia dla firm

Podczas działań optymalizacyjnych podpowiemy Ci jak, na wszystkich możliwych płaszczyznach, uzyskać tańszą energię dla firmy. Dzieli Cię już tylko krok od generowania oszczędności.
Nasza analiza jest bezpłatna. Opieramy się na wynagrodzeniu z modelu brokerskiego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ponosisz żadnych kosztów.
Największe jednostkowe oszczędności uzyskane przez nas dzięki porównaniu cen energii wygenerowaliśmy to kwoty rzędu 250 000 zł.
Przy odpowiednim doborze dostawcy prądu oraz ustaleniu i zabezpieczeniu warunków proces zmiany sprzedawcy przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Przygotuj fakturę za dystrybucję energii elektrycznej i prześlij ją na nasz adres e-mail a wkrótce otrzymasz wytyczne optymalizacyjne.

Call Now Button Przewiń do góry