O firmie

INSTYTUT ROZWOJU ENERGETYKI​

Niezależne grono doświadczonych ekspertów energetycznych, techników oraz doradców. Jesteśmy żywą porównywarką cen energii elektrycznej. Naszym celem jest tańszy prąd w twojej firmie.

Kim jesteśmy

Profil firmy

Niezależni doradcy energetyczni

Jako specjaliści w branży energetycznej analizujemy punkt poboru generując potężne oszczędności. Energia elektryczna dla firm rządzi się specyficznymi prawami do których optymalizacji potrzeba specjalistycznej wiedzy. Energia bierna, indukcyjna, pojemnościowa, taryfa, moc umowna te i nie tylko te parametry sprawiają że niepotrzebnie nadpłacamy. Pomożemy Ci kompleksowo koordynować proces zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, jesteśmy żywą porównywarką cen prądu jako najwyższej klasy broker energetyczny.

IRE

Informacje dotyczące firmy

Nasi doradcy

Michał Nawara

Ekspert w zakresie fotowoltaiki oraz kompensacji mocy biernej, indukcyjnej i pojemnościowej. Doświadczenie z największych firm energetycznych przekłada na wsparcie przy instalacjach fotowoltaicznych redukując rachunki niemal do zera.

Anna Górniak

Zmiana dostawcy energii elektrycznej to dla niej codzienność. Mistrzyni negocjacji cen w imieniu klientów sprawia by twoja firma miała nie tylko najlepszego ale i najtańszego dostawcę prądu.

Paweł Kowalski

Techniczne wykształcenie pozwala mu dojrzeć wszelkie nieprawidłowości na fakturze, to prawdziwy doradca energetyczny dzięki któremu dowiesz się jak płacić mniejsze rachunki za prąd.

Adam Kocjan

Prawdziwy broker energetyczny, zna niemal każdego dostawce gazu w Polsce. Koordynuje zmianę sprzedawcy gazu i wie gdzie i jak najlepiej kupić najtańszy gaz ziemny.

Jacek Baranik

Dział prawny i analiza umów energii elektrycznej dla firm to jego domena. Doświadczenie skarbowe pomaga pozbyć się kruczków z umów i przeprowadzić bezbłędnie proces zmiany sprzedawcy prądu.

Aneta Krawczyk

Analityk cen i indeksów Towarowej Giełdy Energii (TGE). Składa wykresy w decyzje dzięki czemu wie kiedy zawrzeć umowę sprzedaży energii elektrycznej.

Kilka faktów

doświadczenia
1 lat
oszczędności
1 M
klientów
1
partnerów
1
Przewiń do góry
Call Now Button