Energia elektryczna dla firm: najtańsi dostawcy prądu dla Twojego przedsiębiorstwa

Rosnące rokrocznie opłaty za energię elektryczną są kolejnym elementem obciążającym budżet przedsiębiorstwa. Jednocześnie wyeliminowanie ich nie jest możliwe. Co zatem zrobić, by rachunki za prąd dla firmy były mniejsze? Jak zapewnić przedsiębiorstwu energię elektryczną, która będzie stabilna i w dobrej cenie?

Jesteśmy brokerami energetycznymi — zawodowo zajmujemy się obniżaniem rachunków za prąd. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zmiana operatora energii — na co zwrócić uwagę

Liczba dostawców energii elektrycznej to już nie dziesiątki a setki podmiotów. Zmiana dostawcy prądu to ważne działanie, dlatego musi być przeprowadzone kompleksowo. Dzięki naszemu doświadczeniu zmiana dostawcy energii elektrycznej przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Dział doświadczonych ekspertów energetycznych podejdzie indywidualnie zbada Twój punkt poboru energii elektrycznej. Dzięki temu ustalimy wszelkie możliwości optymalizacji. Liczne, zakończone przez sukcesem, realizacje pokazały nam, że znaczna część opłat, które firmy ponoszą za energię, jest zbędna. Wspólnie się ich pozbędziemy.

Podczas działań optymalizacyjnych podpowiemy Ci jak, na wszystkich możliwych płaszczyznach, uzyskać tańszą energię dla firmy i znaleźć najtańszego dostawcę prądu. Dzieli Cię już tylko krok od generowania oszczędności.

Każda faktura zawiera pozycje które znacząco można optymalizować. Nie wystarczy jednak analiza danych takich jak:

 • wskaźniki energii biernej,
 • wskaźniki energii indukcyjnej,
 • wskaźniki energii pojemnościowej,
 • MVarh,
 • tgφ.

Odpowiednio dobrana taryfa, właściwie ustalone strefy czy dobrze dopasowana moc umowna to również czynniki, dzięki którym Twoja firma może płacić za prąd mniej

Zmiana dostawcy energii elektrycznej — jak się przygotować?

Jeśli jesteś już przekonany do zmiany dostawcy energii elektrycznej, przygotuj się do rozmowy z konsultantem IRE. To znacznie przyspieszy proces przygotowania rozwiązania najlepszego dla Twojego przedsiębiorstwa. Im więcej danych otrzyma broker energetyczny, tym lepszy projekt będzie w stanie stworzyć.

 • Przygotuj faktury za energię elektryczną z ostatnich miesięcy.
 • Zastanów się, jakie urządzenia w Twojej firmie są zasilane energią elektryczną.
 • Przenalizuj, czy wszystkie urządzenia muszą pracować w trybie dziennym.
 • Zastanów się, z jakiego powodu korzystasz z usług aktualnego dostawcy energii elektrycznej, jakie elementy jego oferty są dla Ciebie atrakcyjne, dlaczego zmiana sprzedawcy prądu wydaje Ci się dobrym pomysłem?

Energia dla firm — pora na zmiany

Prawa majątkowe, koszty emisji CO2, bilansowanie handlowe – te i inne czynniki sprawiają, że niektórzy sprzedawcy nie gwarantują stabilności stawki za prąd. Wybierz stabilnego partnera, aby Twoja zmiana operatora energii była gwarancją dobrej ceny na kolejne lata. 

Działamy projektowo. Lubimy pracować w schemacie akcja – reakcja. Dlatego na hasło „tania energia dla firm” opowiadamy konkretnym działaniem. 

Zmiana operatora prądu — przeprowadzimy Cię przez ten proces

Wiesz już, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest nieunikniona, jednak boisz się tego procesu? Niepotrzebnie. Jesteśmy, by krok po kroku pomóc Ci przejść przez wszystkie etapy tego działania. Na każdym z nich służymy radą, wiedzą i zaangażowaniem. Sprawimy, że formalności będą ograniczone do minimum.  Jedyne, co będzie zaprzątało Twoją głowę, to nowe możliwości, jakie otworzą się przed firmą dzięki sporym oszczędnościom po zmianie sprzedawcy prądu.

Tania energia dla Twojej firmy jest w zasięgu ręki. Pomożemy Ci po nią sięgnąć.

Energia elektryczna dla firm — masz prawo szukać lepszych rozwiązań

Czasy, gdy monopol na usługi lub towary miała jedna firma, minęły. Na rynku pełnym zróżnicowanych rozwiązań masz prawo szukać takich, które są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne. Nie obawiaj się nowego i potraktuj zmianę sprzedawcy energii elektrycznej jak jeden z kontraktów biznesowych. Razem z Tobą znajdziemy najtańszego dostawcę prądu, który jednocześnie zapewni stałość i stabilność dostaw energii.

Tańszy prąd dla przedsiębiorców — nie czekaj, działaj już dziś

Kiedy najlepiej rozpocząć proces zmiany operatora energii? Właśnie teraz. Mamy wszystko, by natychmiast pomóc Ci zmienić sprzedawcę prądu. Dlaczego warto z nami współpracować?

 1. Jesteśmy ekspertami którzy na bieżąco analizują czynniki determinujące czynniki cenotwórcze energii.
 2. Doradzamy klientom najlepszy okres na zawarcie umowy na energię elektryczną.
 3. Mamy specjalistyczną wiedzę, kontakty i możliwości by niezależnie wynegocjować najlepszą cenę dla klienta.

Zmiana operatora (dostawcy) energii elektrycznej to realne oszczędności dla Twojej firmy. Pozwól, że pomożemy Ci w sięganiu po rozwiązania, które są dla Ciebie najlepsze.

Nasza analiza jest bezpłatna. Opieramy się na wynagrodzeniu z modelu brokerskiego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ponosisz żadnych kosztów.
Największe jednostkowe oszczędności uzyskane przez nas dzięki porównaniu cen energii wygenerowaliśmy to kwoty rzędu 250 000 zł.
Przy odpowiednim doborze dostawcy prądu oraz ustaleniu i zabezpieczeniu warunków proces zmiany sprzedawcy przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Przygotuj fakturę za dystrybucję energii elektrycznej i prześlij ją na nasz adres e-mail a wkrótce otrzymasz wytyczne optymalizacyjne.

Przewiń do góry
Call Now Button