Energia dla firm

Najtańszy dostawca prądu

Wybór odpowiedniego działania pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoim bezpieczeństwem energetycznym. Zmniejszonymi opłatami za energię elektryczną dla swojej firmy zapewnisz jej stabilizację finansową i ochronisz ją przed zbędnymi kosztami.

Zmiana dostawcy prądu

ZMIANA SPRZEDAWCY ENERGII elektrycznej

Liczba dostawców energii elektrycznej to już nie dziesiątki a setki podmiotów. Zmiana dostawcy prądu to ważne działanie, dlatego musi być przeprowadzone kompleksowo. Dzięki naszemu doświadczeniu zmiana operatora prądu przebiegnie szybko i bezproblemowo – nie bój się szukać nowej energii.

Zagwarantowanie stawki

Bezpieczny dostawca energii elektrycznej

Prawa majątkowe, koszty emisji CO2, bilansowanie handlowe – te i inne czynniki sprawiają, że niektórzy sprzedawcy nie gwarantują stabilności stawki za prąd. Wybierz stabilnego partnera, aby Twoja zmiana dostawcy energii była gwarancją dobrej ceny na kolejne lata.

Obniż koszty przesyłu

Optymalizuj koszty dystrybucji

Każda faktura zawiera pozycje które znacząco można optymalizować. Techniczne wskaźniki jak wskaźniki energii biernej, indukcyjnej, pojemnościowej, MVarh, tgφ to jednak nie wszystko. Odpowiednio dobrana taryfa, strefy czy moc umowna to również aspekty, dzięki którym Twoja firma może płacić za prąd mniej.

Techniczne wsparcie

Kompleksowa analiza poboru

Dział doświadczonych ekspertów energetycznych podejdzie indywidualnie zbada Twój punkt poboru energii elektrycznej. Dzięki temu ustalimy wszelkie możliwości optymalizacji. Liczne, zakończone przez nas sukcesem, realizacje pokazały nam, że znaczna część opłat, które ponosimy za energię, jest zbędna. Wspólnie się ich pozbędziemy.
Kompleksowe podejście

Zmiana operatora energii

Podczas działań optymalizacyjnych podpowiemy Ci jak, na wszystkich możliwych płaszczyznach, uzyskać tańszą energię dla firmy. Dzieli Cię już tylko krok od generowania oszczędności.
Nasza analiza jest bezpłatna. Opieramy się na wynagrodzeniu z modelu brokerskiego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ponosisz żadnych kosztów.
Największe jednostkowe oszczędności uzyskane przez nas dzięki porównaniu cen energii wygenerowaliśmy to kwoty rzędu 250 000 zł.
Przy odpowiednim doborze dostawcy prądu oraz ustaleniu i zabezpieczeniu warunków proces zmiany sprzedawcy przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Przygotuj fakturę za dystrybucję energii elektrycznej i prześlij ją na nasz adres e-mail a wkrótce otrzymasz wytyczne optymalizacyjne.

Call Now Button Przewiń do góry