Usługi

Tańszy prąd dla przedsiębiorców

Wybór odpowiedniego działania pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoim bezpieczeństwem energetycznym. Zmniejszonymi opłatami za energię elektryczną dla swojej firmy zapewnisz jej stabilizację finansową i ochronisz ją przed zbędnymi kosztami.

Zmniejsz stawkę za prąd

ZMIANA SPRZEDAWCY ENERGII elektrycznej

Liczba dostawców energii elektrycznej to już nie dziesiątki a setki podmiotów. Zmiana dostawcy prądu to ważne działanie, dlatego musi być przeprowadzone kompleksowo. Dzięki naszemu doświadczeniu zmiana operatora prądu przebiegnie szybko i bezproblemowo – nie bój się szukać nowej energii.

Zagwarantowanie stawki

Bezpieczny dostawca energii elektrycznej

Prawa majątkowe, koszty emisji CO2, bilansowanie handlowe – te i inne czynniki sprawiają, że niektórzy sprzedawcy nie gwarantują stabilności stawki za prąd. Wybierz stabilnego partnera, aby Twoja zmiana dostawcy energii była gwarancją dobrej ceny na kolejne lata.

Darmowy prąd ze słońca

Przyciągaj korzyści dzięki fotowoltaice

Od lat montujemy systemy fotowoltaiczne. W ramach oferowanych przez nas usług jedna z 75 ekip monterskich podzieli się doświadczeniem uzyskanym podczas 20 000 realizacji. Razem z nami szybko i bezpiecznie uruchomisz swoją własną, prywatną elektrownię solarną. Tysiące klientów oszczędza dzięki nam setki złotych rocznie. Możesz do nich dołączyć.

Pomożemy Ci otrzymać wsparcie

Odbierz dotację na instalację fotowoltaiczną

Każda osoba fizyczna, która zainwestuje w instalację fotowoltaiczną, otrzyma dotację 5000 zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Dzięki uldze podatkowej małżonkowie mogą w ciągu kilku lat mogą odliczyć od podatku ponad 100 tys. zł .

Obniż koszty przesyłu

Optymalizuj koszty dystrybucji

Każda faktura zawiera pozycje które znacząco można optymalizować. Techniczne wskaźniki jak wskaźniki energii biernej, indukcyjnej, pojemnościowej, MVarh, tgφ to jednak nie wszystko. Odpowiednio dobrana taryfa, strefy czy moc umowna to również aspekty, dzięki którym Twoja firma może płacić za prąd mniej.

Techniczne wsparcie

Kompleksowa analiza poboru

Dział doświadczonych ekspertów energetycznych podejdzie indywidualnie zbada Twój punkt poboru energii elektrycznej. Dzięki temu ustalimy wszelkie możliwości optymalizacji. Liczne, zakończone przez nas sukcesem, realizacje pokazały nam, że znaczna część opłat, które ponosimy za energię, jest zbędna. Wspólnie się ich pozbędziemy.

Paliwo gazowe w niższej cenie

Gaz dla firm

Niezależnie od tego, czy jest to dostawca gazu czy prądu – dostarczyciela energii można zmieniać wiele razy. Wybór ten nie jest prosty, ponieważ gaz ziemny to specyficzne paliwo energetyczne, które wymaga nie tylko ciągłości dostaw, ale i odpowiednich warunków zawartych w umowie. Optymalizacja kosztów w tej dziedzinie jest bardziej złożona – dzięki dziesiątkom realizacji wiemy, jak sprostać temu wyzwaniu.

Potężne oszczędności przed tobą

Zmiana dostawcy gazu

Najtańsi dostawcy gazu nie zawsze są tymi najlepszymi. Łącząc wiedzę i doświadczenie, wspólnie wybierzemy najtrafniejsze rozwiązanie, które sprawi, by Twoje rachunki za gaz były jak najmniejsze. Zmiana sprzedawcy gazu, przez którą przejdziesz razem z nami, to gwarancja skutecznego i bezpiecznego procesu zakończonego znalezieniem tego, który jest dla Twojej firmy najlepszy i najtańszy. Boisz się zmiany operatora gazu? Nie martw się – wspólnie przejdziemy cały proces.
Kompleksowe podejście

Energia dla firm

Podczas działań optymalizacyjnych podpowiemy Ci jak, na wszystkich możliwych płaszczyznach, uzyskać tańszą energię dla firmy. Dzieli Cię już tylko krok od generowania oszczędności.
Nasza analiza jest bezpłatna. Opieramy się na wynagrodzeniu z modelu brokerskiego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ponosisz żadnych kosztów.
Największe jednostkowe oszczędności uzyskane przez nas dzięki porównaniu cen energii wygenerowaliśmy to kwoty rzędu 250 000 zł.
Przy odpowiednim doborze dostawcy prądu oraz ustaleniu i zabezpieczeniu warunków proces zmiany sprzedawcy przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Przygotuj fakturę za dystrybucję energii elektrycznej i prześlij ją na nasz adres e-mail a wkrótce otrzymasz wytyczne optymalizacyjne.

Call Now Button Przewiń do góry